System BOXPDS już w sprzedaży!

Do oferty naszej firmy wprowadziliśmy system napowietrzania BOXPDS od naszego hiszpańskiego partnera SODECA.

Nasz w pełni certyfikowany nadciśnieniowy system BOXPDS służy do kontroli rozprzestrzeniania dymu w klatkach schodowych, przedsionkach i drogach ewakuacji. Jest to komplentne rozwiązanie instalacji nadciśnieniowych, charakteryzujące się łatwością i szybkością montazu, samodzielną i automatyczną kalibracją i błyskawiczną reakcją na zmianę warunków ewakuacji.

czytaj więcej

Scrol na Pomorskich Dniach Energii

We wrześniu nasza firma wzięła aktywny udział w 7. edycji Pomorskich Dni Energii, które jak zwykle odbyły się w Gdańsku. Liczna grupa zwiedzających miała możliwość m.in. zapoznania się z zaletami central Solano, które zademonstrowaliśmy na naszym stoisku. Dziś otrzymaliśmy sympatyczne pismo z podziękowaniami za wsparcie swoim udziałem tej z roku na rok zyskującej na popularności imprezy.

czytaj więcej

Pomoc biurowa - obsługa sekretariatu

 

Do siedziby naszej firmy w Chwaszczynie poszukujemy pracownika na stanowisko Pomocy biurowej przy obsłudze sekretariatu.

 

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIELNA ZA:

- kompleksową obsługę administracyjno-biurowa

- koordynowanie przepływu informacji i dokumentów w firmie

- obsługę urządzeń biurowych

- odbieranie rozmów telefonicznych

- przygotowywanie korespondencji wychodzącej i odbiór korespondencji przychodzącej

czytaj więcej

Nowy cennik Salda

Od 1 września br. firma Salda wprowadza nowe ceny na swoje wyroby. W związku z tym publikujemy nowy cennik na urządzenia tej marki, który jest już do pobrania na naszej stronie w dziale "Cenniki".

czytaj więcej

Specjalista ds. techniczno-handlowych

Firma SCROL od 2004 roku działa w branży HVACR, prowadząc dystrybucję i sprzedaż hurtową oraz własną produkcję. Zajmujemy się profesjonalnym zaopatrzeniem rynku wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa w segmencie B2B - doradztwem technicznym, wsparciem projektantów i wykonawców oraz kompleksową obsługą inwestycji. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek SODECA i ATISA, a w ostatnich latach wprowadzamy również marki własne i rozszerzamy nasze działania na rynku europejskim.

czytaj więcej

Strony