Zapraszamy na PGE Narodowy!

Już 26 lipca DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM na PGE NARODOWYM! Nie może Cię zabraknąć! Świętuj z nami 15 lecie Kongresu Pożarnictwa FIRE | SECURITY EXPO 2018! Tradycją stało się już, że najważniejsze i najtrudniejsze problemy ochrony przeciwpożarowej omawiane są podczas największej konferencji pożarowej w kraju corocznie w lipcu na PGE Narodowym. Nie zabraknie tam naszej firmy!

 

czytaj więcej

1 czerwca firma SCROL będzie nieczynna

Witamy.

Informujemy, iż dnia 01.06.2018 (piątek) nasza firma będzie nieczynna, a biuro zamknięte. Prosimy naszych Klientów o uwzględnienie tej informacji w swoich planach i żywimy nadzieję, że nie nastręczy to niepotrzebnych niedogodności.

Przy okazji życzymy wszystkim spokojnego, udanego długiego weekendu i zapraszamy z nowymi zamówieniami w czerwcu!

czytaj więcej

KIT BOXPDS, czyli masz dym pod kontrolą

Obiekty budowlane w świetle obowiązujących przepisów muszą być tak wykonane, aby podczas pożaru użytkownicy mogli bezpiecznie opuścić budynek, a straż pożarna miała ułatwiony dostęp do źródła dymu. Najistotniejszym czynnikiem, który determinuje prawidłową ewakuację jest wolna od dymu droga ucieczki, a miejscem gdzie jest to szczególnie ważne są pionowe drogi ewakuacji – klatki schodowe. Zawsze przy wyborze rozwiązania powinno się kierować bezpieczeństwem osób zagrożonych, a poprawić je można poprzez usuwanie z przestrzeni klatki przedostającego się do niej dymu.

czytaj więcej

Strony