Inwentaryzacja w Scrolu

Szanowni Klienci.

Od dnia 28 grudnia (środa) do 29-go (czwartek) do godz. 12-ej, nasz magazyn będzie nieczynny z powodu inwentaryzacji. W związku z tym nie będzie możliwe wystawianie dokumentów sprzedaży i innych związanych z gospodarką magazynową. Bardzo prosimy uwzględnić ten fakt w planach zamówień. Biuro i dział logistyki będą do Państwa dyspozycji, za wszelkie zaistniałe niedogodności przepraszamy.

czytaj więcej

System BOXPDS już w sprzedaży!

Do oferty naszej firmy wprowadziliśmy system napowietrzania BOXPDS od naszego hiszpańskiego partnera SODECA.

Nasz w pełni certyfikowany nadciśnieniowy system BOXPDS służy do kontroli rozprzestrzeniania dymu w klatkach schodowych, przedsionkach i drogach ewakuacji. Jest to komplentne rozwiązanie instalacji nadciśnieniowych, charakteryzujące się łatwością i szybkością montazu, samodzielną i automatyczną kalibracją i błyskawiczną reakcją na zmianę warunków ewakuacji.

czytaj więcej

Scrol na Pomorskich Dniach Energii

We wrześniu nasza firma wzięła aktywny udział w 7. edycji Pomorskich Dni Energii, które jak zwykle odbyły się w Gdańsku. Liczna grupa zwiedzających miała możliwość m.in. zapoznania się z zaletami central Solano, które zademonstrowaliśmy na naszym stoisku. Dziś otrzymaliśmy sympatyczne pismo z podziękowaniami za wsparcie swoim udziałem tej z roku na rok zyskującej na popularności imprezy.

czytaj więcej

Strony