Oferta VIVAX na rok 2020

Z przyjemnością prezentujemy nowy katalog i klimatyzatorów VIVAX dostępnych w ofercie SCROL w roku 2020. Razem z katalogiem przedstawiamy również cennik 2020 i tu największa niespodzianka – od tego roku cennik jest w naszej rodzimej walucie! Jest to ukłon w stronę naszych klientów, który zdecydowanie ułatwi współpracę, a Wam nasi drodzy klienci – uprości proces oferowania urządzeń.

czytaj więcej

Nowość! Spryskiwacz do dezynfekcji przestrzeni publicznych

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy produkt naszego hiszpańskiego partnera, firmy SODECA, którym spryskiwacz do dezynfekcji przestrzeni publicznych DISINFECT-500.

Sodeca czynnie włączyła się w solidarnościową akcję wspierania walki z koronawirusem i powołała specjalny zespół, który opracował urządzenie już aktywnie działające na ulicach hiszpańskich miast.

Więcej informacji na temat spryskiwacza można uzyskać TUTAJ.

czytaj więcej

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników było, jest i będzie zawsze naszym najwyższym priorytetem!

Uważnie monitorujemy zarówno postęp epidemii, jak i zalecane środki zapobiegawcze, które na bieżąco wdrażamy. Jednocześnie informujemy, iż tryb naszej pracy pozostaje bez zmian.

Nasi przedstawiciele handlowi pracują zdalnie, ale niezmiennie pozostają do Państwa dyspozycji. Niezwłocznie przygotowujemy dla Państwa wszelkie wyceny, udzielamy informacji technicznych i realizujemy wszystkie zamówienia.

czytaj więcej

Strony