1 czerwca firma SCROL będzie nieczynna

Witamy.

Informujemy, iż dnia 01.06.2018 (piątek) nasza firma będzie nieczynna, a biuro zamknięte. Prosimy naszych Klientów o uwzględnienie tej informacji w swoich planach i żywimy nadzieję, że nie nastręczy to niepotrzebnych niedogodności.

Przy okazji życzymy wszystkim spokojnego, udanego długiego weekendu i zapraszamy z nowymi zamówieniami w czerwcu!

czytaj więcej

KIT BOXPDS, czyli masz dym pod kontrolą

Obiekty budowlane w świetle obowiązujących przepisów muszą być tak wykonane, aby podczas pożaru użytkownicy mogli bezpiecznie opuścić budynek, a straż pożarna miała ułatwiony dostęp do źródła dymu. Najistotniejszym czynnikiem, który determinuje prawidłową ewakuację jest wolna od dymu droga ucieczki, a miejscem gdzie jest to szczególnie ważne są pionowe drogi ewakuacji – klatki schodowe. Zawsze przy wyborze rozwiązania powinno się kierować bezpieczeństwem osób zagrożonych, a poprawić je można poprzez usuwanie z przestrzeni klatki przedostającego się do niej dymu.

czytaj więcej

VIVAX 2018

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę na klimatyzatory marki VIVAX na sezon 2018.

 

Od ubiegłego roku nasza firma jest dystrybutorem klimatyzatorów VIVAX. Popularność urządzeń, ich bezawaryjność oraz pochlebne opinie od instalatorów oraz użytkowników, skłoniły nas do kontynuowania dytrybucji tych klimatyzatorów.

 

Na sezon 2018 producent wprowadził kilka nowości:

· Ekologiczny czynnik R32 - niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego oraz brak wpływu na warstwę ozonową - przyjazny dla środowiska;

czytaj więcej

Ruszyła promocja na produkty Scrol

Nasza firma właśnie uruchomiła atrakcyjną promocję na wyroby własnej produkcji.

 

W kwietniu obowiązywać będą specjalne, obniżone ceny na kanały, tłumiki, czerpnie, przepustnice i inne nasze urządzenia, które dostarczać będziemy w bardzo krótkich terminach! O wysokich standardach jakości naszych produktów chyba nikogo nie trzeba przekonywać, więc serdecznie zapraszamy do korzystania z promocji.

 

czytaj więcej

Strony