EMICON w ofercie Scrol

Teraz już oficjalnie możemy z nieskrywaną satysfakcją zakomunikować, że od tego roku staliśmy się wyłącznym dystrybutorem renomowanego producenta systemów chłodniczych - firmy EMICON!

Szeroki zakres agregatów chłodniczych oraz szaf klimatyzacji precyzyjnej oferowanych przez firmę EMICON pozwala dopasować się do najbardziej wymagających projektów.

Podzespoły uznanych marek w połączeniu z 35-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń chłodniczych pozwoliło stworzyć typoszereg urządzeń o najwyższej sprawności energetycznej i niskiej awaryjności. Testy przeprowadzane w akredytowanym przez EUROVENT laboratorium znajdującym się w fabryce EMICON pozwalają zagwarantować wydajność i efektywność urządzeń.

W ofercie firmy EMICON znajdziemy urządzenia takie jak:

  • Agregaty wody lodowej/pompy ciepła chłodzone powietrzem ze sprężarkami scroll, śrubowymi, tłokowymi lub TURBOCOR pracujące na czynniku R410A, R134A, R1234ze lub R290 (propan) - wszystkie dostępne z opcją freecoolingu;
  • Agregaty wody lodowej/pompy ciepła chłodzone wodą ze sprężarkami scroll, śrubowymi, tłokowymi, TURBOCOR pracujące na czynniku R410A, R134A, R1234ze;
  • Dwu-wentylatorowe szafy klimatyzacji precyzyjnej z freecoolingiem bezpośrednim;
  • Szafy klimatyzacji precyzyjnej z wbudowanym skraplaczem chłodzonym wodą - również w wykonaniu z freecoolingiem;
  • Szafy klimatyzacji precyzyjnej ze zdalnym skraplaczem - również w wykonaniu z freecoolingiem;
  • Szafy klimatyzacji precyzyjnej z chłodnicą wodną.