Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2015

Największe w Polsce spotkanie branżowe FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2015, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja odbędzie się w dniach 3-4 marca 2015 r. w Warszawie.

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich naszych Klientów oraz Gości już po raz trzeci do odwiedzenia nas na tym wyjątkowym wydarzeniu. SCROL w tym roku wystawia się na stoisku nr 57. W planie mamy przedstawić kilka nowości oraz ciekawych urządzeń. A z informacji przed targami:

ARENA TECHNOLOGII 2015
Na Arenie stanie nasz znany z poprzedniej edycji Forum dachowy wentylator oddymiający THT/HATCH. Jest on zaprojektowany do montażu w trudnych zimowych warunkach (automatycznie otwierana obudowa chroni wentylator przed wpływem warunków atmosferycznych i uszkodzeniami mechanicznymi oraz izoluje strefę zagrożenia, dzięki czemu może pracować w niskich temperaturach.
 

NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2015
Prezentujemy nowość 2015 - dachowy wentylator oddymiający SODECA RFV. Wysoka jakość wykonania, pionowy wyrzut powietrza, certyfikowana wytrzymałość 400°C/2h, i praca ciągła w zakresie temperatur -25°C ÷ 120°C, to w kilku słowach jego najważniejsze cechy. Jest ciekawym rozwiązaniem dla inwestorów poszukujących solidnych rozwiązań wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.
 

SEMINARIA EKSPERCKIE 2015
Zapraszamy na wystąpienie, na którym będziemy przedstawiać rozwiązania wentylacji strumieniowej w zastosowaniach oddymiania i nie tylko.
 

Poza tym na naszym stoisku:

KLIMAKONWEKTORY ATISA W WERSJACH EC - Klimakonwektory uniwersalne (SV-EC), kanałowe (MF-EC) i kasetonowe (CV-EC) w wersjach z bezszczotkowymi silnikami typu EC. Mniejsze zużycie energii elektrycznej, niższy poziom hałasu, płynna regulacja przepływu powietrza oraz wysoka sprawność.

NOWE DETEKTORY GAZÓW GUARD - Skuteczne i tanie mikroprocesorowe detektory gazów CO i LPG, oparte na sensorach półprzewodnikowych. Głowica wyniesiona LPG, awaryjne uruchamianie sygnalizacji, definiowane progi  alarmowe oraz funkcjonalna i ekonomiczna eksploatacja.

KOMPAKTOWE JEDNOSTKI RIGEL - Agregaty wody lodowej i skraplające oraz pompy ciepła. Zewnętrzne jednostki jednoobiegowe o małych wymiarach, przeznaczone do obiektów handlowych i przemysłowych. Wysoka wydajność energetyczna, ekonomiczne rozwiązania i technologia przyjazna środowisku naturalnemu.

 

Oprócz tego wentylatory dachowe, promieniowe i osiowe, oddymiający wentylator strumieniowy, różne modele klimakonwektorów, świetne ceny i dobra kawa. Odwiedź nas! Do zobaczenia na Forum!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora: www.forumwentylacja.pl