SCROL zaprasza na FWSK 2018!

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja! 27-28.02.2018 w Warszawie odbędzie się 16 edycja targów. I wzorem lat ubiegłych - my również będziemy na Was czekać, tym razem na stoisku nr 49!

W tym roku przedstawimy nasze nowości w ofercie, między innymi Nadciśnieniowy System Kontroli Rozprzestrzeniania Dymu KIT BOXPDS oraz nową kompaktową centralę wentylacyjną SOLANO. Zapraszamy także na seminaria, gdzie powiemy kilka słów o systemie nadciśnieniowym i będziemy do Waszej dyspozycji w razie pytań i zainteresowania.

NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2018
W ramach konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja, prezentujemy jednostkę KIT BOXPDS. Jest to najnowsza i zupełnie nowatorska propozycja oparta na urządzeniach Sodeca. Więcej informacji na stronie konkursu: NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2018

SEMINARIA EKSPERCKIE
Zapraszamy na prezentację "Zestawy wyrobów do różnicowania ciśnienia na przykładzie zestawu BOXPDS marki Sodeca", w której nasz pracownik Mateusz Winiarczyk przedstawi promowany przez naszą firmę system.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora: www.forumwentylacja.pl.