Dostarczamy kompleksowe rozwiązania HVACR

  • bardzo szeroka oferta produktowa
  • przedstawiciele w całym kraju
  • konkurencyjne ceny
  • sprzedaż hurtowa
  • dystrybucja w Polsce
  • produkcja galanterii wentylacyjnej
  • profesjonalne doradztwo techniczne
  • zaopatrzenie inwestycji

Kim jesteśmy i co robimy?

Jako SCROL już od 2004 roku działamy w branży HVACR - zajmujemy się profesjonalnym zaopatrzeniem polskiego i zagranicznego rynku wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa w segmencie B2B. Oferujemy sprzedaż hurtową na atrakcyjnych warunkach, zapewniamy szeroki zakres oferty, profesjonalne doradztwo techniczne i kompleksowe zaopatrzenie inwestycji. Prowadzimy bezpośrednią dystrybucję uznanych producentów oraz produkujemy własną galanterię wentylacyjną (posiadamy produkcję w Polsce). Stawiamy na praktyczną wiedzę i umiejętności naszych ludzi - trzonem naszej firmy jest kadra doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy dobrze znają tą branżę. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski marek RIGEL, SODECA, ATISA i SOLANO oraz posiadamy marki własne.

Dlaczego akurat my?

Przede wszystkim kompleksowa obsługa - produkcja, sprzedaż, dystrybucja i dostęp do fachowej kadry inżynierów pod jednym adresem. Naszą obsługę świetnie uzupełnia bardzo szeroka oferta produktowa, przedstawiciele w całym kraju oraz zawsze konkurencyjne ceny (i system rabatów). Znajdziesz u nas wszystko, co potrzebne jest do wykonania instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej - od urządzeń po elementy montażowe. Dbamy o wysoką jakość i uznane standardy - wszystkie produkty i urządzenia, które proponujemy, są testowane, posiadają wszelkie wymagane certyfikaty oraz objęte są gwarancją. Dzięki dużemu doświadczeniu w zaopatrywaniu inwestycji w urządzenia i elementy wentylacyjne, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej trudnym i wymagającym wyzwaniom, a bezpośrednia dystrybucja i własna produkcja pozwala nam na bardzo konkurencyjne ceny.

W miarę rozwoju, przez 10 lat istnienia na rynku hurtowym i inwestycyjnym wypracowaliśmy sobie proste i przejrzyste zasady dobrego biznesu. To doświadczenie pozwoliło nam zawiązać stałą współpracę z partnerami oraz uzyskać status wyłącznego dystrybutora i przedstawiciela trzech europejskich producentów. Jako Polska firma z polskim kapitałem, inwestujemy w rozwój w naszym kraju - wierzymy, że międzynarodowa działalność polskich firm przyczynia się do konkurencyjności naszej gospodarki i jest znakomitym środkiem do osiągania celów. Zaufało nam już wielu mniejszych i większych przedsiębiorców, nie tylko z Polski - chcemy przekonać i Ciebie.

Ludzie w SCROL

To ludzie tworzą firmę. Nasza kadra to wyspecjalizowani i doświadczeni fachowcy, możesz ich znaleźć na stronie przedstawicieli handlowych oraz naszego biura. Nigdy nie byliśmy anonimowi - poniżej przedstawiamy Ci zarząd naszej firmy.