Produkujemy galanterię wentylacyjną

 • możliwe wykonania:
  ze stali ocynkowanej
  ze stali nierdzewnej
  ze stali kwasoodpornej
  z blachy aluminiowej
  w wersji spawanej
 • szeroki zakres wymiarowy
 • zamówienia specjalne na wymiar i nietypowe
 • malowanie proszkowe w zakresie palety RAL

Posiadamy własną produkcję w Polsce (w nowo wybudowanej siedzibie), dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować standardowe i nietypowe elementy (nawet dużych rozmiarów) w krótkich terminach i atrakcyjnych cenach. Nasze procesy biznesowe zarządzane są poprzez zintegrowany system informatyczny klasy ERP, monitorujący sprzedaż od etapu zapytania Klienta, poprzez zamówienie i produkcję, aż po logistykę. Wychodząc naprzeciw nadchodzącym potrzebom, stale rozbudowujemy aktualny park maszyn produkcyjnych i rozwijamy umiejętności pracowników, co pozwala sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów – obecnych jak i przyszłych. Już dziś możemy wyprodukować właściwie każdy element galanterii wentylacyjnej, a ciągła modernizacja naszych urządzeń pozwala produkować coraz szybciej i coraz taniej.

Co produkujemy?

Wykonamy każdy element z szerokiego zakresu galanterii wentylacyjnej, w każdym wymiarze. Pracujemy z blachą ocynkowaną, aluminium i stalą nierdzewną. Produkujemy skrzynki rozprężne, podstawy dachowe i cokoły, czerpnie/wyrzutnie dachowe i ścienne oraz przepustnice. Specjalizujemy się w produkcji tłumików dźwięku stosowanych w systemach wentylacyjnych (zarówno okrągłych jak i prostokątnych). Dzięki zastosowaniu materiałów dźwiękochłonnych od dużej gęstości, nasze wyroby charakteryzują się jednymi z najlepszych współczynników tłumienia dostępnych na rynku. Produkujemy także elementy nietypowe, pod zamówienie Klienta.

Nowoczesna technologia wykonania

W produkcji korzystamy z najlepszych dostępnych rozwiązań technicznych. Jako nieliczni producenci na rynku stosujemy metodę lutospawania elementów ocynkowanych (np. przy produkcji podstaw dachowych), dzięki czemu uzyskujemy bardzo wysoką jakością połączeń oraz szczelność, bez niebezpieczeństwa uszkodzenia powłoki ocynku.

Zobacz naszą ofertę w katalogu on-line!