Witaj serdecznie w strefie projektanta!

Jako że oferta naszej firmy ukierunkowana jest na sprzedaż hurtową i dystrybucję, kluczową rolę wśród naszych Klientów odgrywają projektanci. Organizujemy specjalne spotkania i szkolenia dla nich, staramy się też zapewniać im jak najlepszą pomoc techniczną oraz optymalizację kosztów w zakresie oferowanych urządzeń i rozwiązań.

Jeśli jesteś projektantem/projektantką i potrzebujesz więcej informacji czy zastanawiasz się nad współpracą z nami - zachęcamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby przekonać Cię, że jesteśmy odpowiednim partnerem w biznesie.

Spotkania i szkolenia dla projektantów

Spotkanie

Umówmy się na indywidualne spotkanie - przedstawimy Ci w skrócie naszą ofertę oraz proponowane warunki współpracy. Chętnie oprowadzimy Cię po firmie, pokażemy nasze możliwości produkcyjne i napijemy się z Tobą dobrej kawy.

Tak, proszę o kontakt.

Szkolenie

Potrzebujesz więcej informacji, praktycznej wiedzy? Chcesz dokładnie poznać naszą ofertę, przekonać się o jej konkurencyjności lub przeszkolić handlowców? Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej firmy szkolenie, na którym rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości.

Jestem zainteresowany/a szkoleniem.

Materiały do pobrania